kulak burun boğaz uzmanı

FacebookTwitter

Op. Dr. Uzdan Uz'un Websitesine Hoşgeldiniz!

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Dr. Uzdan Uz'un websayfasında; hastalar kulak burun boğaz hastalıkları, bu hastalıkların medikal ve cerrahi tedavi seçenekleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Kulak burun boğaz hastalıkları hakkında önemli bilgiler, bu hastalıkların tedavisinde kullanılan yeni tedavi yöntemleri yer almaktadır.

Sitemiz her geçen gün içeriğini arttırmakta ve sizden gelen yorumlar ile sitenin gelişmesi devam edecektir. Sitede yer alan hastalıklar ve tedavi yöntemleri hakkında yorum bölümüne istediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir. 

Unutulmamalıdır ki; 

Bu sitede yer alan bilgiler ve uygulamalar, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Buradaki bilginin hekim muayenesi ve hekim konsultasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız. 

Geçmiş Olsun Dileklerimizle;

Op. Dr. Uzdan Uz